Nabízené služby:

Webdesign: Potřebujete navrhnout design vaší internetové prezentace? Potřebujete vytvořit zajímavý reklamní flash spot? Nebo potřebujete kvalitní logo? Nic z toho není problém. Můžeme Vám nabídnout i redesign stávající grafiky webových stránek.
Tisková grafika: V případě zájmu připravíme předlohu pro reklamní letáky, vizitky a jiné tiskoviny.
Programování: Máme bohaté zkušenosti s programováním webových aplikací. Potřebujete svůj rezervační systém, internetový obchod, blog nebo administrační rozhraní k existující aplikaci? Řešení stavíme na dnes velmi oblíbené kombinaci skriptovacího jazyka PHP5, MySQL databáze, PEAR a dalších podpůrných knihoven. V případě potřeby zaimplementujeme i javascriptové části kódu (AJAX, ...)
Návrh internetových aplikací: Na základě Vašich podkladů provedeme analýzu a navrhneme řešení šité na míru.
Správa internetových aplikací: Máte už funkční aplikaci a potřebujete v ní udělat nějaké změny? I s tímto máme zkušenosti. Na základě informací o systému Vám sdělíme, zda jsme schopni aplikaci převzít. V kladném případě, není problém podle Vašich požadavků doplnit potřebné dílčí změny i celé programové celky.
SEO/SEM: V dnešní době velmi módní a někdy i přeceňovaný termín. Po analýze kódu Vaše webové stránky zoptimalizujeme, tak aby byly vyhledávači dobře ohodnocené. I když není možné slíbit - ačkoliv to velké množství firem dělá - první pozici při vyhledávání, Vaše stránky se v rozumném čase posunou výše.
Pronájem Internetového obchodu: Chcete nabídnout své zboží s minimálním úsilím se správou obchodu? Pak můžete využít naši nabídku. Zařídíme doménu a hosting pro Váš obchod, vytvoříme Váš layout a obchod za Vás povedeme (viz.: tento obchod). Doplníme zboží na základě Vámi dodaných informací. Při objednávce budete kontaktováni na Vámi vybraný E-mail. Objednávky budou samozřejmě zasílány pouze Vám. V systému se neuchovávají. Chod obchodu bude tedy zajištěn bez ztráty Vašeho drahocenného času, který můžete věnovat jiným činnostem. Můžeme Vám nabídnout několik balíčků správy obchodu. Informujte se pomocí kontaktního formuláře

© Copyright 2006 Fiktos studio